Якщо заглянути на сайт інтернет-магазину, що торгує швейною технікою, то можна виявити величезну кількість товарів брендів як зі світовим ім'ям, так і лише завойовуючих популярність. Але серед усіх виробників є один, у чиїй високій репутації можна бути впевненим: це японська фірма Janome. У цій статті розглянемо всі привабливі якості швейних машинок Janome, а також деякі недоліки, дамо поради щодо їх настроювання та регулювання.
Ті, хто має швейну машинку Janome, легко перерахують усі плюси цих функціональних швейних агрегатів. За час роботи машини зарекомендували себе як безвідмовні помічники у будь-якій швейній справі. До привабливих якостей Janome відносяться такі, як:
При всіх цих плюсах у машинки Janome цілком доступна ціна близько 130 доларів.
Купуючи швейну машинку, не потрібно гнатися за безліччю операцій, як пропонують виробники (у деяких моделях їх число перевалило за 100), більшість із них найчастіше не використовується. І тим, хто робить перші кроки на ґрунті шиття, і тим, у кого вже є неабиякий досвід, цілком достатньо буде 15 або трохи більше функцій швейної машинки.
Обидва різновиди розроблені на одній базі та майже ідентичні. Розглянемо їх детальніше.
Виробники забезпечили машинку 15 функціями, такими як:
Машинка виконує трикотажну та оверлочну строчки. Але ви можете розширити функціонал машинки, додавши псевдорозпошивальну строчку.
Як це зробити
Увага! Важіль можна переводити лише на одне клацання, не більше, інакше доведеться машину ремонтувати.
Таким чином, хоча виробник заклав у цю машину 15 операцій, ви можете збагатити її функції ще одною строчкою.
Додаткові характеристики
Машинка має знімну рукавну платформу і забезпечена класичним вертикальним човниковим пристроєм. Є ексцентрик, яким можна піднімати чи опускати зубці транспортера залежно від товщини тканини. Є функція опускання зубчастої рейки, завдяки чому на машинці можна вишивати та штопати.
Виробники зробили все, щоб звичайний користувач міг легко відрегулювати машинку. Знявши верхню панель можна налаштувати голку (вище, нижче, по центру). Уклавши машинку на бік і відкрутивши чотири гвинтики, можна зняти нижню панель. Це необхідно зробити, щоб зробити змащення втулок, валів та всіх механізмів, що рухаються. Знявши бічну кришку, можна відрегулювати натяг ременя та змастити решту механічних частин. Усі налаштування виведені у зручні та доступні для користувачів місця.
Можливо, сьогодні вам і не знадобиться налаштовувати та обслуговувати машину (діють заводські налаштування). Але мине час, і машинка вимагатиме змащення та регулювання. Тоді постарайтеся скористатися нашими порадами.
Деякі додаткові зручності машинки Janome
Багато кравчинь з часом починають погано бачити, і вставити нитку в голку для них стає цілою проблемою. Працюючи на машинці Janome, ви уникнете цієї складності, так як у неї є нитковдівач. Допоможе виконати гарну рівну строчку і м'яке комфортне освітлення. Шукати ножиці не доведеться: є пристрій для обрізки ниток. Ще одна перевага – металеві, а не пластикові тримачі для котушок.
Як і у будь-якого швейного агрегату, у моделі, що характеризується нами, є свої мінуси. Серед них такі як:
Проте всі ці недоліки йдуть на другий план при безвідмовній багаторічній роботі швейної машинки. Вона шиє абсолютно всі тканини від тонкого шифону до щільної джинси і навіть шкіри, робить якісну строчку на трикотажі. Але обов'язкова умова: дотримуватися всіх рекомендацій, даних в інструкції: підбирати відповідні голки, нитки під особливості тканини, з якої шиється та чи інша річ. Використовуйте ряд аксесуарів-помічників, якими забезпечена машинка: верхнім транспортером, лапкою для трикотажу та багатьма іншими.
Ще раз повторимо, що за невеликі гроші ви придбаєте чудову швейну машинку, якщо виберете Janome Juno 513 або Janome HS 1515. Цей агрегат прослужить вам вірою та правдою багато років і ще дістанеться дітям та онукам у спадок.
Останні новини
Вгору