Бажання навчитися шити на швейній машинці виникає з багатьох причин. Хтось прагне отримати нові знання та навички для того, щоб зшити ексклюзивні предмети гардероба для себе і членів своєї сім'ї, а кого-то більше цікавить можливість отримання стабільного доходу. Першим завданням, яке належить вирішити - це вдало підібрати і купити швейну машинку. На допомогу приходить відомий японський бренд Janome, що пропонує великий асортимент моделей. Вони відрізняються наступними перевагами:
Стає ясно, що навчитися шити найкраще за допомогою швейної машини цього виробника. У каталозі можна знайти електромеханічні і комп'ютерні моделі. Перші відрізняє простий функціонал і можливість швидко здійснювати прості операції. Комп'ютерні машини передбачають велику кількість різних декоративних строчок і працюють автоматично, тому підійдуть для більш досвідчених майстрів.
З чого почати, і як навчитися шити? Поговоримо про це далі.
Якщо ви хочете навчитися шити на сучасній машинці в домашніх умовах, то краще за все починати з електромеханічних моделей. Купувати дороге обладнання з комп'ютерним управлінням немає необхідності - в його розширеному функціоналі можна заплутатися, і такі моделі підходять тим, хто вже знайомий з швейним майстерністю. Розумним вибором стане швейна машинка Janome таких модифікацій, як E-Line 15, 18е або Juno 523.
Перше, що потрібно зробити - ознайомитися з інструкцією по експлуатації. Не варто купувати новий дорогий матеріал, адже перші уроки можна провести на обрізаннях тканини або недорогий матерії, яка є вдома. Звіряючись з інструкцією, постарайтеся виконати рівну строчку і кілька швів, спробуйте різні настройки, замініть голку і зробіть інші прості операції. Це допоможе швидко опанувати швейною машинкою і розібратися з її функціями.
Не забувайте про правила безпеки, а саме:
Якщо у вас під рукою є швейна машина, то для початку потрібно навчитися традиційної рядку, а вже потім пробувати обметочний шов або «зигзаг». Важливо також вивчити конструкцію техніки, що допоможе не тільки в експлуатації швейних машин, але і в їх обслуговуванні.
По набору функцій електромеханічної швейної машини Janome, моделі можуть відрізнятися.
Однак їх конструкція, в більшості випадків, має наступні елементи:
Перед початком роботи - поставте швейну машинку так, щоб вона була максимально стійкою. Приберіть з робочого столу непотрібні речі і предмети. Під рукою у швачки має бути все необхідне, щоб не відволікатися на дрібниці і вивчити всі тонкощі майбутньої завдання.
Навчаючись працювати на швейній машинці Janome, необхідно ознайомитися з основними діями. Незабаром ці маніпуляції стануть звичкою і будуть здійснюватися автоматично.
Спочатку машинка повинна бути поставлена на робочий хід, включаючи підняття голки, видалення шматочків тканини під лапкою і заправку нитки. Після цього можна підкласти тканину, закріпити її на платформі і опустити лапку. Під час виконання стібка, важливо дотримуватися наміченої лінії, стежачи за тим, щоб матеріал був направлений правильно. Не тягніть і не натягуйте тканину! Починаючи рядок - не забувайте про закріпку, довжина якої повинна складати від 0,5 до 0,8 см. Закінчуючи шов, знову здійсните закріпку, підійміть голку і обріжте кінці ниток.
Важливим процесом в швейному справі є заправка ниток, яка зазвичай складається з декількох етапів:
Дивлячись, як акуратно і якісно шиють професіонали - здається, що такого майстерності навчитися складно. Це не так, і кожен бажаючий може спіткати швейна справа! Головне проявляти наполегливість, вчитися на своїх помилках і не зупинятися на досягнутому. Постійна, щоденна практика зробить з будь-якого новачка досвідченого майстра. І в цьому допоможуть функціональні і безпечні машинки Janome - техніка відомого японського бренду.
Останні новини
Вгору